Zespół Muzyczny "Poszukiwacze Punktu G"

Pracując wiele lat w branży rozrywkowej doskonale wiemy, jak ważna jest właściwa oprawa imprez artystycznych, muzycznych i czego potrzebują organizatorzy takich imprez.

[Rozmiar: 86335 bajtów]
Gramy dobrą muzyką na wysokim poziomie. Wiemy jednak, że muzyka to nie wszystko. O prawdziwym sukcesie decyduje żywy kontakt zespołu z publicznością, ulotna chemia rodząca się miedzy artystą, a słuchaczem.

[Rozmiar: 25231 bajtów] Zastanów się! Potrzebujesz zespołu? Czy może potrzebujesz zespołu, który ma „to coś” i rozkręci Twoją imprezę? Jeśli to drugie, to bardzo się cieszymy, bo dobrze trafiłeś !!!!!

Nazywamy się „Poszukiwacze Punktu G” i jak przystało na taką nazwę każdy koncert traktujemy jako poszukiwanie i tworzenie ulotnego przepływu emocji między muzykami a publicznością.
[Rozmiar: 10065 bajtów] Nasze gitarowe Trio istnieje od 2008 roku i ma na swoim koncie już ponad 200 koncertów na różnego rodzaju scenach: puby, imprezy plenerowe, restauracje, eventy firmowe, zamknięte imprezy tematyczne, festiwale.
Zespół tworzy troje przyjaciół zafascynowanych muzyką. Gramy standardy światowej i polskiej muzyki rozrywkowej w elektro-akustycznym klimacie.

Nasza prezentacja do pobrania tutaj